Wesele Czechowice-Dziedzice Wesele Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1983

34 medale Mistrzostw Śląska w kajakarstwie dla zawodników MKS

W niedzielę 23 czerwca na katowickim akwenie Trzy Stawy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska w sprincie kajakowym. Grad medali spadł na zawodników z sekcji kajakowej Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedzicach.

34 medale Mistrzostw Śląska w kajakarstwie dla zawodników MKS - 23.06.2019 · fot.


Zawodnicy ścigali się na dystansie 500m, a dzieci z rocznika 2009 i młodsze na dystansie 200m. Liczna grupa kajakarzy, bo 30 zawodników z czechowickiego MKS-u, wywalczyła aż 34 krążki. Nasi kajakarze zdobyli 16 tytułów Mistrzów Śląska oraz 8 srebrnych i 10 brązowych medali.

Mistrzami Śląska zostali:
Kacper Grzechnik K1 młodzików 06
Paulina Kufel C1 młodziczek
Dawid Byrdek K1 seniorów
Jagoda Firganek MK1 dziewcząt
Patryk Stanoch-Dawid Kluka-Bartosz Witoszek-Igor Puzoń K4 chłopców
Dawid Janusz K1 juniorów młodszych
Natalia Grzechnik-Julia Czech K2 juniorek mł.
Igor Puzoń C1 chłopców
Franciszek Potwora C1 młodzików
Jagoda Firganek-Nikola Kufel-Maja Żaczek-Amelia Cudnik K4 dziewcząt
Bartosz Witoszek MK1 chłopców
Julia Czech K1 juniorek młodszych
Dawid Byrdek-Dominik Starowicz K2 seniorów
Dawid Janusz-Jakub Wizner K2 juniorów
Igor Drewniak-Jan Paszek K2 juniorów mł.
Igor Drewniak-Jan Paszek-Dawid Janusz-Oliwier Kluka K4 mężczyzn

Medale srebrne zdobyli:
Igor Drewniak K1 juniorów młodszych
Bartosz Wizner C1 młodzików
Patryk Stanoch MK1 chłopców
Natalia Grzechnik K1 juniorek młodszych
Nikola Kufel MK1 dziewczynek 200m
Dawid Kluka-Bartosz Witoszek K2 chłopców
Kacper Bąk-Oliwier Kluka K2 juniorów mł.
Wioletta Kupczewska K1 młodziczek

Medale brązowe zdobyli:
Julia Firganek-Wioletta Kupczewska K2 młodziczek
Dominik Starowicz K1 seniorów
Jan Paszek K1 juniorów młodszych
Maja Żaczek-Nikola Kufel K2 dziewcząt
Maja Żaczek MK1 dziewczynek 200m
Patryk Stanoch-Filip Żurek K2 chłopców
Bartosz Wizner-Franciszek Potwora C2 młodzików
Łukasz Machalica MK1 chłopców 200m
Wioletta Kupczewska-Julia Firganek-Anna Przybyła-Paulina Kufel K4 kobiet
Kacper Grzechnik-Maksymilian Kozik-Franciszek Potwora-Bartosz Wizner K4 młodzików

4. miejsca:
Anna Przybyła-Jagoda Firganek K2 młodziczek
Jakub Wizner K1 juniorów
Oliwier Kluka K1 juniorów młodszych
Igor Puzoń-Paulina Kufel C2 młodzików

5. miejsca:
Kacper Bąk K1 juniorów młodszych
Julia Firganek K1 młodziczek
Bartosz Szwedka MK1 chłopców
Szymon Witkowski MK1 chłopców 200m

6. miejsca:
Maksymilian Kozik K1 młodzików 05

7. miejsca:
Filip Żurek MK1 chłopców
Anna Przybyła K1 młodziczek

8. miejsca:
Szymon Witkowski-Bartosz Szwedka K2 chłopców

Trenerzy: Magdalena Żaczek, Krzysztof Kluka, Jan Pinczura, Jakub Cebula

MKS Czechowice-Dziedzice Kajaki

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA