• 7 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3320

[FOTO] Worek medali młodych kajakarzy MKS na Mistrzostwach Polski

Worek medali przywieźli młodzi kajakarze MKS Czechowice-Dziedzice z Młodzieżowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Młodzików. W klasyfikacji medalowej zawodów, które odbyły się na poznańskiej Malcie, czechowicki MKS jako klub zajął 3. miejsce.

MKS Czechowice-Dziedzice podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Młodzików · fot. Facebook / MKS Kajak Czechowice-Dziedzice

Medale dla MKS Czechowice-Dziedzice podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski zdobyli:
  • 1. miejsce K1 500m Wojtek Pilarz,
  • 1. miejsce K4 500m Wojtek Pilarz/Valerii Vichev/Kacper Grzechnik/Jan Paszek,
  • 2. miejsce K1 500m Valerii Vichev,
  • 2. miejsce K1 1000m Valerii Vichev,
  • 2. miejsce K2 200m MIX Julia Czech/Wojtek Pilarz,
  • 3. miejsce K2 500m Jan Paszek/Valerii Vichev.

Pozostałe miejsca zajęli:
  • 4. miejsce K2 1000m David Lupin/Maxim Podshyvalov,
  • 6. miejsce K2 200m MIX Kacper Grzechnik/Natalia Grzechnik,
  • 5. miejsce K4 1000m Jakub Wizner/Dastin Sobala/David Lupin/Maxim Podshyvalov,
  • 6. miejsce K4 500m Jakub Wizner/Dastin Sobala/David Lupin/Maxim Podshyvalov,
  • 10, miejsce K1 1000m Jan Paszek.

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Młodzików w konkurencji K4 2000m zdobyła osada w składzie Natan Kociołek/Adrian Fusek/Wojtek Domański/Szymon Witkowski - dzięki nim mistrzowski tytuł pozostał w Czechowicach-Dziedzicach!