• 15 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2527

Weronika Indeka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

Weronika Indeka (MKS Czechowice - Dziedzice) zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w kategorii żaczek w Kraśniku (lubelskie).

Weronika Indeka z brązowym medalem Mistrzostw Polski! - 06.2018 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

Weronika występowała w parze deblowej z Oliwią Gąsior (Sokół Orzesze), z którą tydzień wcześniej stanęły na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Śląska. Sukces tym większy, że w drodze po swój pierwszy medal Mistrzostw Polski Ślązaczki musiały dwukrotnie rozgrywać tie-brak w swoich meczach i obronić kilka piłek meczowych.

10 czerwca w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląska w najmłodszych kategoriach rozgrywkowych - skrzatów i żaków. Reprezentanci MKS Czechowice - Dziedzice zdobyli łącznie10 medali, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich śląskich klubów. Tytuły Mistrzów Śląska w kategorii skrzatów zdobyli Emilia Twardawa i Mateusz Gawlas oraz Weronika Indeka w grze podwójnej w kategorii żaczek. Warto dodać, że spośród 14 zawodników reprezentujących barwy czechowickiego klubu, aż 7 wywalczyło miejsce na podium!