• 26 maja 2016
  • wyświetleń: 2162

Sukces czechowickich tenisistów na Mistrzostwach Śląska

W miniony weekend w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląska w tenisie stołowym. W zawodach najlepsi okazali się młodzi zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice.

Mistrzostwa Śląska w Częstochowie - 21-22.05.2016 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

Złote medale w kategorii żaków zdobyli Michał Gawlas i Małgorzata Hebda, a w niedzielnym turnieju w kategorii skrzatów brązowy medal zdobyła Weronika Indeka. Łącznie w tegorocznych mistrzostwach województwa w kategorii skrzat, żak i młodzik tenisiści MKS Czechowice-Dziedzice zdobyli 10 medali, co jest kolejnym klubowym rekordem.

Ostatnie zawody sezonu to Mistrzostwa Polski Żaków w Międzyzdrojach w terminie 4-5 czerwca. W grze pojedynczej i podwójnej wystąpi Michał Gawlas w parze z mistrzem województwa mazowieckiego oraz Małgorzata Hebda w duecie z mistrzynią woj. zachodniopomorskiego.