• 17 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1340

Passa zwycięstw MKS podtrzymana

W środę 11 stycznia po świątecznej przerwie do stołu powrócili zawodnicy III ligi mężczyzn. Zawodnicy z Czechowic podejmowali u siebie zespół Kuźni Rybnik.

Goście w składzie Zaik, Dyrdek, Wichowski, Pietryszyn nie dali rady zespołowi MKS w składzie Wróbel, Swakoń, Ramenda, Mazur. W pierwszych partiach niezawodny lider drużyny Paweł Wróbel pokonał 3:1 Dyrdka, a Dawid Swakoń po ciężkich bojach pokonał Wichowskiego 3:2.

Drugie partie to pojedynek lidera zespołu z Rybnika Pietryszyna i Pawła Mazura oraz Zaika z Krzyśkiem Ramendą. Mecz Mazur-Pietryszyn to wyrównane spotkanie od pierwszej piłki, przy stanie 2:2 w setach i 9:6 dla zawodnika z Rybnika Mazur zdobywa 5 punktów z rzędu i wygrywa 3:2, na drugim stole Krzysiek przegrywa z Zaikiem i mamy 3:1 dla MKS.

Deble to podział punktów, 4:2 prowadzi MKS. W ostatniej kolejce spotkań Swakoń przegrywa gładko z Pietryszynem, a Wróbel po walce ogrywa Zaika 3:1. Swoje drugie mecze wygrywają zarówno Mazur jak i Ramenda. Mecz kończy się wynikiem 7:3 dla MKS Czechowice.