• 16 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3074

Ping-pong: MKS nie zwalnia

Zespoły MKS Czechowice Dziedzice nie zwalniają. Nasze Panie w meczu na szczycie pokonały KŚ AZS Politechnikę Śl. II Gliwice 7:3 i samodzielnie prowadzą w tabeli III Ligi, liderki drużyny nie zawodzą na czele z Joanną Blachurą a mniej doświadczone dziewczyny się ogrywają.

Gdy wynik był już pewny(6:1) szanse dostały nasze zmienniczki i tu miła niespodzianka, Sara Baczewska dokłada kolejny punkt dla MKS i nasze Panie wygrywają w meczu na szczycie 7:3.

Panowie walczyli 2 godziny z LITS Anders II Żywiec. Kolejny komplet punktów zanotował niezawodny Paweł Wróbel. Po pierwszych partiach mamy 3:1 dla MKS, Wróbel nie bez problemu pokonuje Kobzę a Swakoń po pięknej i emocjonującej walce pokonuje w 5 setach Podkościelnego. Deble i podział punktów 4:2. Z ławki wchodzi Gryga i w 4 ciężkich setach pokonuje Podkościelnego. Na pierwszym stole Ramenda przegrywa z Kobzą i mamy 5:3 dla MKS, jednak na nieszczęście drużyny z Żywca trener MKS miał jeszcze asa w rękawie w postaci Pawła Wróbla który to bez większego problemu pokonuje ambitnie walczącego Michała Capute i wynik już jest pewny.

Jest debiut- nowym zawodnikiem MKS Czechowice Dziedzice jest Piotr Dziendziel. Po 6 latach przerwy powraca do ping-pongowego stołu, nie stało by się tak gdyby nie narzeczona Piotrka, Aneta Olendzka która na co dzień reprezentuje barwy pierwszoligowej drużyny z Inowrocławia, debiut niestety nieudany Piotrek przegrał swój pierwszy mecz w III lidze, widać było tremę oraz brak ogrania meczowego, Piotrkowi życzymy powrotu do formy z przed lat a Anecie jak najlepszych wyników w pierwszej lidze.

Na zdjęciu; Piotrek Dziendziel przyjmuje z rąk aktualnie najlepszego zawodnika III ligi Pawła Wróbla-koszulkę reprezentanta MKS-u.