Wiadomości

• 7 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6847

5 medali judoków z Czechowic-Dziedzic w Mistrzostwach Śląska

6 stycznia 2020 roku w Bytomiu rozegrano Mistrzostwa Śląska w judo. W zawodach wzięła udział 10 osobowa reprezentacja Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice zdobywając 5 medali.

5 medali judoków w Mistrzostwach Śląska. · fot. Bogusław Tyl

Najlepiej zaprezentowały się nasze juniorki Martyna Mikołajczyk (70 kg) oraz Izabella Socha (63 kg) zdobywając złote medale.

W kategorii młodzików srebrny medal w wadze do 42 kg wywalczył Oskar Tyl, a brązowe medale przypadły w udziale Wiktorii Rudy (48 kg) oraz Jakubowi Wiktor (60 kg).

W grupie juniorów młodszych zawody na V miejscu ukończył Kacper Bonanaty (73 kg).