• 23 lipca 2019
  • wyświetleń: 2094

Ogólnopolski Turniej Tenisowy Młodzików - Advantage Cup

Materiał partnera:

Świetnie zaprezentowali się zawodnicy BKT Advantage przed swoją publicznością, podczas zakończonego Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do lat 14 na kortach w Bielsku-Białej. Wśród dziewczyn miejsce 2 zajęła Magdalena Baniak, która po bardzo emocjonującym meczu uległa w finale Marice Caruk (KT Break Warszawa).

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

Bardzo dobrze zagrała również Paulina Bąk, przegrywając w półfinale z późniejszą triumfatorką turnieju. Ponad to Magda z Pauliną, jednocząc siły w deblu stanęły na drugim stopniu podium.

Szymon Kaszowski potwierdził swoją wysoką formę odnosząc podwójne zwycięstwo w turnieju. W finale singla bez większych problemów pokonał Hugo Kwaśniewskiego (AZS Poznań) 6:2/6:1, z którym wspólnie sięgnął po zwycięstwo w grze podwójnej. Gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz rodzicom!

43-346 Bielsko-Biała