Wesele Czechowice-Dziedzice Wesele Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2019
  • 19 maja 2019
  • wyświetleń: 6481

Trwa zbiórka dla pogorzelców z budynku przy ulicy Łukasiewicza

W kwietniu w budynku przy ulicy Łukasiewicza 3 wybuchł pożar. Mieszkańcy, starsze małżeństwo straciło dorobek swojego życia. Dziś sąsiedzi starają się im pomóc i zorganizowali zbiórkę w internecie.- 10 kwietnia wybuchł pożar u sąsiadów. Stracili niemal wszystko, lokal jest do gruntownego remontu. Cześć zrobi AZK, gdyż pożar powstał na skutek starej instalacji, za którą AZK jest odpowiedzialne. Pomoc obiecał także OPS, niestety jest to kropla w morzu potrzeb - czytamy w informacji zamieszczonej przy zbiórce.

- To starsze małżeństwo. Pani Staszka jeszcze pracuje, pan Zenek jest po udarze... Spłonęła całkowicie cała kuchnia i jeden pokój. Niestety kolejny pokój i łazienka także muszą być wyremontowane, pomimo że się nie spaliły, to został w nich ślad po pożarze - informują organizatorzy i proszą o pomoc. - Liczy się każda złotówka. Wystarczy, że 500 osób zechce wpłacić po 10zł...i osiągniemy cel, przywracając nadzieję Pani Stasi i Zenkowi - dodają.

W pożarze dzięki Bogu nikt nie ucierpiał, dzięki szybkiej reakcji sąsiadów. Potrzebne jest dosłownie wszystko. Od naczyń ,mebli, czy pościeli. Pożar zaczął się w kuchni, powodem stara instalacja. Mogło się to zdążyć każdemu z nas.

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA