Wesele Czechowice-Dziedzice Wesele Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2976

Piotr Mrozek zrezygnował z prowadzenia piłkarzy MRKS

Po zakończeniu spotkania z Kuźnią Ustroń, szkoleniowiec MRKS-u Piotr Mrozek na ręce zarządu klubu złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Powodem jego decyzji nie były jednak ostatnie wyniki czechowickiego zespołu, a względy prywatne i zawodowe.

Piotr Mrozek, MRKS, trener
Piotr Mrozek zrezygnował z prowadzenia piłkarzy MRKS. · fot.


Piotr Mrozek trenerem naszej drużyny został 26 kwietnia ubiegłego roku, zmieniając na tym stanowisku Śp. Marcina Biskupa. Jeszcze w bielskiej "okręgówce" pod jego wodzą MRKS rozegrał 11 meczów, zwyciężając w dziesięciu z nich i notując jeden remis (bramki: 48-8). Już w obecnym sezonie rozgrywek "Haiz" IV ligi śląskiej, gr.II w dziewiętnastu pojedynkach czechowiczanie odnieśli 7 zwycięstw, zaliczyli 6 remisów i doznali 6 porażek (bramki: 32-24).

Zarząd klubu w imieniu swoim, zawodników, oraz wszystkich kibiców podziękował Piotrowi Mrozkowi za pracę w naszym klubie, życząc jednocześnie powodzenia zarówno w życiu prywatnym, jak i w dalszej pracy trenerskiej!

Póki co nazwisko nowego szkoleniowca MRKS-u nie jest jeszcze znane, trwają już jednak rozmowy z kilkoma kandydatami. Najbliższe zajęcia treningowe pierwszej drużyny poprowadzi natomiast trener rezerw Marcin Sztorc.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA