Wesele Czechowice-Dziedzice Wesele Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1113

Wymień kocioł węglowy na gazowy i wnioskuj o dofinansowanie!

Artykuł sponsorowany:

Mieszkasz na terenie gminy Czechowice-Dziedzice? Jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku jednorodzinnego? Posiadasz kocioł węglowy i chciałbyś go wymienić na bardziej ekologiczny, ale uważasz, że to zbyt kosztowne?

ecoabit.pl


Jeżeli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, nie zwlekaj! Trwa nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na modernizację źródła ciepła w ramach "Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla budynków jednorodzinnych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice na rok 2019". Możesz uzyskać dofinansowanie w wysokości 60% kosztów kwalifikowanych!

Nie wiesz, jak się za to zabrać? Potrzebujesz porady i pomocy przy wypełnianiu wniosku? To żaden problem - zgłoś się do specjalisty!

Firma ABIT - Nowoczesne Instalacje w Budownictwie z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach ma wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Jesteśmy licencjonowanym serwisem Immergas, zapewniamy wysokiej klasy oryginalne produkty i materiały, a na wykonane przez nas projekty udzielamy wieloletniej gwarancji. Z nami masz pewność, że Twoja inwestycja zostanie zrealizowana sprawnie i fachowo, z najwyższą starannością oraz z dbałością o każdy szczegół.

  • Doradzimy i pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku oraz skompletowaniu wymaganej dokumentacji.
  • Pomożemy Ci wybrać kocioł gazowy optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.
  • Zrealizujemy dla Ciebie wymianę nieekologicznego kotła opalanego paliwem stałym na kocioł gazowy.


Osoby nieposiadające przyłącza gazowego mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze celem zainstalowania w budynku jednorodzinnym pompy ciepła.

Pamiętaj, termin składania wniosków upływa 19 kwietnia 2019!

Nie przegap okazji i zadzwoń do nas już dziś. Bądź EKO i zadbaj o zdrowsze powietrze dla siebie, swoich dzieci i wnuków.

ecoabit.pl


www.ecoabit.pl

Siedziba firmy mieści się w Centrum Obsługi Towarów Celnych www.cotc.pl w Czechowicach-Dziedzicach


Wszelkich informacji udzielamy drogą mailową biuro@abit.bielsko.pl lub telefonicznie tel.: 500 525 963.