czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 marca 2019
  • 17 marca 2019
  • wyświetleń: 2267

Widowisko z okazji 70-lecia czechowickiego liceum

W marcu w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się widowisko pt. "Nasza historia".

lo, liceum
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot.


Stowarzyszenie "Nasze Liceum", Rada Szkoły, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski, zapraszają absolwentów i sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, do wzięcia udziału w widowisku pt. "Nasza historia", będącym zwieńczeniem jubileuszu 70-lecia placówki. W trakcie programu łączącego elementy słowne, muzyczne i wizualne, młodzi wykonawcy opowiedzą historię miasta, historię szkoły oraz zaprezentują sylwetki ludzi, którzy tę historię tworzyli.

Widowisko odbędzie się 29 marca o godzinie 18.00, w auli LO, przy ulicy Konopnickiej 9. Zaproszenia do odbioru od 11 marca w sekretariacie szkoły. Ilość miejsc ograniczona.

Już na godzinę przed rozpoczęciem widowiska, a także po jego zakończeniu, organizatorzy zapraszają na słodki poczęstunek.

aka / czecho.pl, źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.