Wesele Czechowice-Dziedzice Wesele Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2203

Radni powiatowy wybrali składy i przewodniczących komisji

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Bielsku-Białej wybrano komisje stałe oraz ich przewodniczących.

II sesja Rady Powiatu w Bielsku - Białej
II sesja Rady Powiatu w Bielsku-Białej · fot.


Komisja Rewizyjna: Przewodnicząca - Janina Janica-Piechota, Wiceprzewodniczący - Grzegorz Gawęda, Członkowie: Adam Caputa, Gabriela Grabka-Grzechynia, Ewa Kmiecik-Wronowicz, Józef Świerczek.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: Przewodnicząca - Władysława Gańczarczyk, Wiceprzewodniczący - Artur Rzepecki, Członkowie: Zdzisław Bylok, Jacek Czader, Marcin Dziki, .Józef Świerczek.

Komisja Budżetu i Finansów: Przewodniczący Komisji: Józef Świerczek, Wiceprzewodniczący Komisj: Jacek Czader, Członek Helena Byrdy-Przybyła, Grzegorz Kotowicz, Jerzy Kubik, Edward Kućka, Jan Stanclik.

Komisja Gospodarki, Transportu i Rozwoju Gospodarczego: Przewodniczący Komisji Jan Stanclik, Wiceprzewodnicząca Komisji Dorota Nikiel, Członkowie: Marcin Dzik, Władysława Gańczarczyk , Janina Janica-Piechota, Jerzy Kubik, Artur Rzepecki, Wojciech Zawada, Grzegorz Gabor.

Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej: Przewodnicząca Komisji Helena Byrdy-Przybyła, Wiceprzewodniczący Komisji- Mirosław Greczka, Zdzisław Badowski, Krzysztof Chodorowski, Władysława Gańczarczyk, Łukasz Pasierbek.

Komisja Edukacji, Kultury i Sztuki: Przewodniczący Komisji Krzysztof Chodorowski, Wiceprzewodnicząca Komisji Ewa Kmiecik-Wronowicz, Grzegorz Gawęda, Gabriela Grabka-Grzechynia, Janina Janica-Piechota, Barbara Adamska.

Komisja Porządku Publicznego: Przewodniczący Komisji Adam Caputa, Edward Kućka, Grzegorz Gawęda, Józef Herzyk, Łukasz Pasierbek, Wojciech Zawada, Barbara Adamska.

Komisja Ochrony Środowiska I Rolnictwa: Przewodniczący Komisji Zdzisław Bylok, Wiceprzewodniczący Komisji Łukasz Pasierbek, Zdzisław Badowski, Dorota Nikiel, Jan Stanclik, Józef Herzyk, Grzegorz Gabor.

Komisja Promocji, Turystyki, Sportu: Przewodniczący Komisji Grzegorz Kotowicz, Wiceprzewodnicząca Komisji - Gabriela Grabka-Grzechynia, Członek Helena Byrdy-Przybyła, Krzysztof Chodorowski, Jacek Czader, Mirosław Greczka, Artur Rzepecki.

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA