• 14 maja 2018
  • wyświetleń: 2896

Lider zgodnie z planem. Pewne zwycięstwo MRKS-u w Pruchnej

Kolejny krok w kierunku wywalczenia mistrzostwa rozgrywek Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice zamierzała postawić w Pruchnej, gdzie w niedzielne popołudnie rywalizowała z tamtejszym LKS-em 99.

LKS 99 Pruchna - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:4
LKS 99 Pruchna - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:4 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice

Losy pojedynku podopieczni trenera Piotra Mrozka właściwie rozstrzygnęli już przed zejściem na przerwę, trzykrotnie znajdując drogę do siatki. Na listę strzelców w szeregach gości wpisali się kolejno Damian Szczęsny (14 min), Łukasz Szędzielarz (20 min - z rzutu karnego) oraz Krzysztof Chrapek (45 min).

W drugiej części lider tabeli nie forsował już zbyt dużego tempa, mając w perspektywie zaległe spotkanie z Góralem, zaplanowane już na najbliższą środę. Pomimo tego czechowiczanom udało się jeszcze podreperować dorobek bramkowy, a do siatki rywala w 80. minucie uderzeniem głową trafił Rafał Adamczyk, ustalając tym samym wynik spotkania na 0:4 (0:3).

LKS 99 Pruchna - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:4 (0:3)

Bramki:
0:1 Szczęsny (14 min.), 0:2 Szędzielarz (20 min. - z karnego), 0:3 Chrapek (45 min.), 0:4 Adamczyk (80 min. - głową)

Pruchna: 1. Andrzej Skrocki - 3. Marcin Wysiński, 7. Filip Orszula, 10. Sebastian Banot (82′ Mirosław Madejczyk), 4. Marcin Bednarek - 6. Paweł Pańta, 14. Jacek Kosiba, 16. Dariusz Kłus, 19. Daniel Mencner - 18. Kamil Michalczyk, 11. Michał Chrysteczko
Trener: Marcin Bednarek

MRKS: 12. Krzysztof Kozik - 8. Łukasz Jastrzębski, 5. Szymon Jastrzębski, 14. Rafał Żurek (72′ 15. Adrian Herok), 18. Ariel Dzionsko - 6. Damian Szczęsny (79′ 2. Kamil Cichura), 4. Łukasz Szędzielarz, 10. Krystian Patroń, 17. Michał Przemyk (64′ 9. Rafał Adamczyk) - 19. Krzysztof Chrapek (82′ 7. Jakub Raszka), 11. Mateusz Żyła
Trener: Piotr Mrozek

Żółta kartka: Orszula (67′)
Widzów: 150
Skład sędziowski: Wojciech Sajbor oraz Rafał Międzybrodzki i Tomasz Sajbor (KS Żywiec)