czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • 12 marca 2018
  • wyświetleń: 9309

Pałac Kotulińskich na sprzedaż! Aukcja odbędzie się w kwietniu!

Pałac Kotulińskich został wystawiony na sprzedaż. 18 kwietnia odbędzie się aukcja nieruchomości oraz ruchomości znajdujących się we wnętrzach zabytku.



Informacja o sprzedaży pojawiła się na stronie internetowej pałacu. Jak można dowiedzieć się z opublikowanego komunikatu, zespół pałacowo-parkowy Pałac Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Zamkowej 2 wraz z wyposażeniem jest oferowany przez syndyka masy upadłości Polpast W. Zych Sp. z o.o. S.K.A. w likwidacji w upadłości likwidacyjnej.

Sprzedaż przeprowadzona będzie w drodze aukcji. Licytacja odbędzie się 18 kwietnia w budynku Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej przy ul. Bogusławskiego 24 i będzie miała charakter ustny. Cena wywoławcza to 5.208.800 zł netto.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4443 ha obejmuje: budynek pałacu, budynek oficyny mieszkalnej z łącznikiem, budynek oficyny gospodarczej, budynek starej kręgielni, budowle oraz ogrodzenie, oświetlenie itp. Przedmiotem aukcji objęte będzie także wyposażenie budynków zespołu pałacowo-parkowego Pałac Kotulińskich, wyposażenie pokoi hotelowych, kawiarni, restauracji, korytarzy, zaplecza gastronomicznego oraz pomieszczeń recepcyjnych.

Lokalizacja:

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze