czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 października 2017
  • wyświetleń: 1544

Nielegalne wysypisko śmieci przy ulicy Pionkowej

W sobotę przed godziną 15.00 funkcjonariusze straży miejskiej dokonali kontroli ulicy Pionkowej z uwagi na częste podrzucanie odpadów w tym rejonie. Tym razem strażnicy natknęli się na stertę opon samochodowych.

Ten teren jest bardzo często kontrolowany przez patrole straży miejskiej. Strażnicy podkreślają, że powstałe zanieczyszczenie musiało powstać w ostatnim czasie. Z przeprowadzonej kontroli sporządzona została dokumentacja fotograficzna oraz notatka służbowa celem dalszej realizacji.

Wiosną, podczas kontroli tego miejsca, strażnicy zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę, który wyrzucał odpady w miejscu niedozwolonym. Na sprawcę wówczas nałożono wysoki mandat. Miejsce nakazano posprzątać.

Straż miejska apeluje do mieszkańców. - Jeżeli widzicie, że ktoś wyrzuca śmieci różnego rodzaju w miejscach niedozwolonych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu straży miejskiej 986 bezpłatny lub 32-215-54-92 bądź na policję 112 - informuje straż miejska.

ab / czecho.pl, źródło: Straż Miejska

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.