• 6 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4981

[WIDEO] MRKS Czechowice-Dziedzice wygrywa na inaugurację sezonu!

Piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice pokonali na wyjeździe w pierwszej kolejce ligi okręgowej zespół WSS Wisła 3:2.

W pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że czechowiczanie przywiozą z Wisły komplet punktów. To gospodarze pierwsi strzelili bramkę. Wynik spotkania otworzył w 35. minucie Damian Stawicki. MRKS-owi udało się wyrównać na sekundy przed przerwą. Gola dla klubu z Czechowic-Dziedzic zdobył Kezysztof Chrapek.

Ten sam zawodnik dał drużynie z naszego miasta prowadzenie. Doszło do tego w 70. minucie. Sześć minut później wynik podwyższył Mateusz Żyła. Rozmiary porażki w 84. minucie spotkania zmniejszył Szymon Płoszaj. Szczęśliwie dla czechowiczan wynik utrzymał się jednak do końca meczu.