• 25 lipca 2017
  • 2 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5039

[ZDJĘCIA] II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej

29 oraz 30 lipca na boiska plażowe MOSiR-u, przyjechały najlepsze pary walczące o punkty rankingowe w ramach Otwartych Mistrzostw Śląska.

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej - 29.07.2017 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

29 lipca do rywalizacji przystąpili mężczyźni w turnieju Express Bus & Transfer Taxi Śląska Plaża. Do zawodów zgłosiło się 21 par. Pula nagród wyniosła 1100zł dla 4 najlepszych par turnieju. Po blisko dziewięciu godzinach walki najlepsza okazała się para Dudek/Wiśniewski z Krakowa. Świetnie zaprezentowali się młodzi czechowiczanie, Jakub Kasprzyk w parze z Kacprem Woźniakiem uplasowali się na 7 miejscu. Czechowicka para uległ tylko finalistą turnieju.

17. Hołdys Adrian/ Strączek Szymon

Dzień później do rywalizacji przystąpiły pary mieszane w turnieju Autotest Śląska Plaża. Do zawodów zgłosiło się 15 par. Po zaciętej rywalizacji najlepszą parą okazali się Karolina Baran/ Paweł Filipowicz. Na świetny 3 miejscu zameldowała się czechowiczanka, Weronika Przebinda w parze z Jakubem Madeje. Pula nagród tak jak w turnieju męskim wyniosła 1100zł, dla 4 najlepszych par.