czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 lipca 2017
  • dzisiaj, 07:41
  • wyświetleń: 16405

Urszula i Helena Vondrackova gwiazdami Dni Czechowic-Dziedzic!

Już 26 i 27 sierpnia na stadionie MOSiR po raz 43. odbędą się Dni Czechowic-Dziedzic. Największymi gwiazdami, które zobaczymy na scenie, będą Urszula, Krzysztof Zalewski i Helena Vondrackova. Będą też wykonawcy z naszego miasta!

W tym roku koncert inauguracyjny zagra Sylwia Lipka z zespołem. To polska wokalistka, wideoblogerka i prezenterka telewizyjna. W 2014 roku związała się ze stacją telewizyjną Disney Channel, na antenie której prowadzi audycję "I Love Violetta". 24 listopada 2015 roku do sprzedaży trafił jej debiutancki singel pt. "Masz to coś". Pierwszy album piosenkarki zatytułowany "Szklany sen" ukazał się 1 lipca 2016 roku. Płyta zadebiutowała na 2. miejscu polskiej listy przebojów - OLiS.Kolejnym wykonawcą który zagra w pierwszym dniu imprezy będzie Krzysztof Zalewski z zespołem. Krzysztof to muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji programu "Idol". Możecie go również znać z takich zespołów jaj Japoto i Muchy.Hendon & Biały to gwiazdy na kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Dni Czechowic-Dziedzic. Biały występował na stadionie już dwa lata temu, teraz w duecie z Hendonem pokażą na co ich stać podczas pierwszego dnia 43. Dni Czechowic-Dziedzic.

Białego przedstawiać nikomu nie trzeba. To finalista programu telewizyjnego "Must be the Music" oraz zdobywca 2. miejsca w ramach przeglądu "Debiuty From Poland" w 2011. Jeszcze w tzw. podziemiu wydał dwie płyty "Suma-Sumarum", "Exclusive". Występował na wielu koncertach, między innymi wspomniany Debiuty From Poland, Sport Music Festiwal, 7 Fest Plener, Hip Hop Meeting, itd. Zagrał również u boku znanych tj. O.S.T.R'a , Fokusa, Soboty, Popularność przyniósł mu udział w trzeciej edycji programu talent - show "Must Be The Music" telewizji Polsat. Jego utwory "Walczę do końca" dedykowany synowi Wojtusiowi oraz ojcom walczącym o prawa rodzicielskie, "Nie płacz" oraz "Mamo" podbiły serca setek tysięcy Polaków, dając mu przepustkę do finału. Teraz jest na etapie wydania pierwszej legalnej studyjnej płyty, która będzie dostępna w Polskich sklepach muzycznych. Przed wydaniem płyty nagrał dwa teledyski: "Ta chwila " oraz "Emocje".Gwiazdą sobotniego wieczoru 43. Dni Czechowic-Dziedzic będzie artystka o niezrównanej energii scenicznej, która nie zmiennie od wielu lat pokazuje jak powinno się robić muzykę i grać koncerty. To Urszula, która wystąpi u nas wraz ze swoim wspaniałym zespołem. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wykonawczyni i autorka wielu przebojów jak "Dmuchawce,latawce,wiatr", "Na sen","Rysa na szkle","Malinowy krol","Konik na biegunach". Obecna na scenie muzycznej od ponad 30 lat.Drugi dzień 43. Dni Czechowic-Dziedzic będzie w tym roku związany z naszymi przyjaciółmi z czeskiego miasta Orlová. Każdy kto zjawi się na stadionie będzie mógł spróbować czeskich potraw gotowanych podczas pokazów kulinarnych. Następnie głos oddamy przedstawicielom miasta Orlová, zwieńczeniem ich programu będzie koncert DK Orlova Olsina Nebo Olsinka. To jednak nie koniec czeskich wykonawców, zaraz potem na scenie pojawi się zespół Mala Cerna Hudba, który wprowadzi Państwa w odpowiedni nastrój przed gwiazdą wieczoru!Przed corocznym wręczeniem nagrody Promotio Urbis wspaniały koncert zagra Izabela Kapiasova z zespołem. Izabela poza talentem aktorskim, który możemy zobaczyć regularnie na małym ekranie jest również bardzo utalentowaną wokalistką.Gwiazda niedzielnego wieczoru będzie Helena Vondrackova wraz ze swoim zespołem. Po tym wspaniałym występie tradycyjnie już odbędzie się pokaz fajerwerków.Dni Czechowic-Dziedzic

aka / czecho.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze