czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 lipca 2016
  • 4 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3203

MRKS - poznaliśmy terminarz ligowych spotkań - początek 07.08

Znany jest już terminarz rozgrywek Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej na sezon 2016/17. Piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice w premierowej potyczce zmierzą się z drużyną Maksymiliana Cisiec, która po raz drugi z rzędu szczęśliwie utrzymała się w rozgrywkach, tym razem kosztem wycofanego Świtu Cięcina.

Inauguracyjne spotkanie podopieczni Marcina Biskupa rozegrają nietypowo w niedzielę - 7 sierpnia o godzinie 17.00 na stadionie MOSiR, zaś w drugiej kolejce nasz zespół wyjedzie do Chybia na starcie z tamtejszym Cukrownikiem.

W rundzie jesiennej czechowiczanie na własnym terenie rozegrają 8 meczów, natomiast siedmiokrotnie wyruszą na boiska rywali. Nowymi ekipami w stawce są trzej beniaminkowie: Błyskawica Drogomyśl (awans ze skoczowskiej A-klasy), Bory Pietrzykowice (z żywieckiej A-klasy), oraz GLKS Wilkowice (z bielskiej A-klasy). W porównaniu z poprzednimi latami, włodarze BOZPN tym razem nie zaplanowali przeprowadzenia kolejki awansem, w związku z czym jesienne zmagania MRKS zakończy w Święto Niepodległości - 11 listopada, wyjazdową batalią z LKS Leśna.

Poniżej prezentujemy zestaw par premierowej serii, oraz "rozkład jazdy" spotkań z udziałem MRKS-u w rundzie jesiennej.

Plan spotkań MRKS Czechowice-Dziedzice:

1. kolejka - 6/7 sierpnia 2016r. godz.17:00:
WSS Wisła - LKS Metal W.G. Skałka Żabnica
LKS Bory Pietrzykowice - KS Góral 1956 Żywiec
LKS Pasjonat Dankowice - RKS Cukrownik Chybie
MRKS Czechowice-Dziedzice - UKS Maksymilian Cisiec /7.08 - 17:00/
GLKS Wilkowice - LKS Leśna
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS 99 Pruchna
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Bestwina
TS Koszarawa Żywiec - KS Kuźnia Ustroń

2. kolejka - 13 sierpnia 2016r. godz.17:00:
RKS Cukrownik Chybie - MRKS Czechowice-Dziedzice

3. kolejka - 20 sierpnia 2016r. godz.17:00:
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Góral 1956 Żywiec

4. kolejka - 28 sierpnia 2016r. godz.17:00:
WSS Wisła - MRKS Czechowice-Dziedzice

5. kolejka - 3 września 2016r. godz.16:00:
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bory Pietrzykowice

6. kolejka - 11 września 2016r. godz.16:00:
LKS Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice-Dziedzice

7. kolejka - 17 września 2016r. godz.16:00:
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Metal W.G. Skałka Żabnica

8. kolejka - 24 września 2016r.: godz.15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - GLKS Wilkowice

9. kolejka - 1 października 2016r. godz.15:00:
LKS Błyskawica Drogomyśl - MRKS Czechowice-Dziedzice

10. kolejka - 8 października 2016r. godz.15:00:
MRKS Czechowice-Dziedzice - KKS Spójnia Zebrzydowice

11. kolejka - 15 października 2016r. godz.15:00:
TS Koszarawa Żywiec - MRKS Czechowice-Dziedzice

12. kolejka - 22 października 2016r. godz.15:00:
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Kuźnia Ustroń

13. kolejka - 29 października 2016r. godz.15:00:
LKS Bestwina - MRKS Czechowice-Dziedzice

14. kolejka - 5 listopada 2016r. godz.14:00:
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS 99 Pruchna

15. kolejka - 11 listopada 2016r. godz.13:00:
LKS Leśna - MRKS Czechowice-Dziedzice

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze